O firmie

DOMATROS

Kim jesteśmy

Nasi Doradcy

Krzysztof Cymek

Licencjonowany pośrednik w obrocie nieruchomościami Federacji Porozumienie Polskiego Rynku Nieruchomości.
Ukończył administrację na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach.
Miłośnik tematyki związanej z rynkiem nieruchomości.

 

Żaneta Chryczyk

Doradca ds. kredytów hipotecznych. Ekspert z wieloletnim doświadczeniem pracy w największych bankach. Doradca z dyplomami i wyróżnieniami.

Katarzyna Kamińska

Doradca nieruchomości, ekspert rynku pierwotnego, ekonomista. Pasjonatka fotografii.

Domatros Nieruchomości Katowice

Domatros Nieruchomosci to biuro pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, specjalizujące się w sprzedaży, wynajmie mieszkań, domów, działek budowlanych, a także w poszukiwaniu ofert zgodnie z wymaganiami Klienta.
Wysoka kultura, zaangażowanie przy współpracy, rzetelność wykonania usługi są dla nas priorytetem.

Zdajemy sobie sprawę z tego, że zakup domu, mieszkania lub innej nieruchomości to często jedne z najważniejszych decyzji w życiu. Podobnie sprzedaż nieruchomości, wszystkie formalności z tym związane, prezentacja oferty, mogą być dużym wyzwaniem dla niejednej osoby.

Wykonujemy nasze usługi, związane z pośrednictwem w obrocie nieruchomościami, na ternie całego województwa śląskiego. Mamy bogatą ofertę z rynku pierwotnego. Współpracujemy również z wieloma deweloperami na terenie całego kraju. Nasi partnerzy to zaufane, kompetentne i doświadczone osoby.

Pomagamy naszym klientom rozwikłać wiele skomplikowanych problemów związanych z nieruchomościami. Trudna, nieuregulowana i zawiła sytuacja prawna nieruchomości, to nasz dzień powszedni.

Wybierz zaufane i profesjonalne biuro nieruchomości. Postaw na bezpieczeństwo transakcji. Nie sprzedawaj i nie kupuj samodzielnie.

Nasze biuro zawsze stawia na najwyższą jakość prezentacji nieruchomości. Nasi klienci nigdy nie spotkają się z pobieżnym załatwieniem sprawy.

Nowoczesne technologie do prezentacji Twojej oferty, mają dla nas również duże znaczenie. Profesjonalna fotografie, dobrej jakości filmy czy spacery 3D, to dziś standard. Nasze biuro nieruchomości przywiązuje dużą wagę do jakości i każdego szczegółu usługi.  

Biuro Nieruchomości Domatros Katowice – pośrednictwo w sprzedaży, zakupie i wynajmie nieruchomoś,

Domatros Nieruchomosci
Sprzedanych nieruchomości
0 +
Zadowolonych klientów
0 +
Wynajętych mieszkań
0 +
Obsługiwanych zleceń
0 +