Fotografia nieruchomości

Profesjonalna Fotografia Nieruchomości to najbardziej skuteczny sposób na znalezienie najlepszych klientów.

Wykonamy najlepszą profesjonalną sesję zdjęciową mieszkania, domu lub innej nieruchomości przeznaczonej na sprzedaż albo wynajem. Już teraz możesz zapomnieć o zdjęciach wykonanych amatorskim aparatem czy zwykłym telefonem komórkowym. Każdą naszą usługę, na wszystkich etapach związanych z pośrednictwem, traktujemy bardzo poważnie. Fotografia nieruchomości również odgrywa tutaj bardzo istotną rolę. Jeżeli zależy Ci na szybkiej sprzedaży i dobrej cenie, nie pozwól, aby Twoja nieruchomość była pokazana w złym świetle! Twoje zdjęcia będą wyróżniać się i pokażą atrakcyjność Twojej nieruchomości. Fotografie będą równe w pionie i poziomie. Nie będą niedoświetlone lub prześwietlone. Zamiast mocnego światła wydobywającego się z okna, odwracającego uwagę od zalet nieruchomości, zobaczysz to, co istotne, ważne i atrakcyjne. Nie będziesz musiał się martwić, że Twoje mieszkanie lub dom, wygląda na fotografiach inaczej niż w rzeczywistości – jest małe, ciasne, brzydkie. Bez względu na to, czy sprzedajesz mieszkanie w starym budownictwie, do remontu czy w nowoczesnym, ekskluzywnym apartamencie, nasze każde zdjęcie jest wykonywane w sposób profesjonalny, sprzętem wysokiej jakości. Naszym celem jest wydobycie mocnych stron fotografowanej nieruchomości, które mogą być kuszącym atutem przyszłego nabywcy. Bez względu na rodzaj zawartej umowy o pośrednictwo, agencja Domatros zawsze wykona fotografie najwyższej jakości. Nasz czas poświęcamy Państwu, dlatego nie wykonujemy zdjęć w pośpiechu, ale przeznaczamy na to maksymalną ilość czasu, żeby osiągnąć najwyższą jakość. 

Fotografia nieruchomości jest wykonywana jako odrębny element prezentacji. Nie jest wykonywana ze spacerów 3D. Na Państwa życzenie wykonamy również spacer 3D albo film prezentujący nieruchomość. Trzy prezentacje jako 3 odrębne elementy. Takie działania wymagają więcej czasu i większego zaangażowania, ale można wydobyć więcej zalet nieruchomości.  

Najwyższej jakości zdjęcia nieruchomości sprawią, że wielokrotnie zwiększy się liczba zainteresowanych odbiorców! Osoby zainteresowane kupnem lub najmem nieruchomości na pewno nie pominą Twojej oferty!

Jeżeli zatem przywiązujesz uwagę do najmniejszych szczegółów i wysokiej jakości tego etapu pracy biura nieruchomości, to skontaktuj  się z nami! Umów się na spotkanie i skorzystaj z usług naszego biura nieruchomości w Katowicach.

Biuro Nieruchomości Domatros to profesjonalna i naturalna fotografia nieruchomości !

Fotografia Nieruchomości Katowice

Poprzez nasze biuro nieruchomości możesz zamówić samą fotografię nieruchomości – mieszkania lub domu – w atrakcyjnych cenach.

Cennik :

  •  10 zdjęć nieruchomości 300 zł.
  •  15 zdjęć nieruchomości 400 zł.
  •   20 zdjęć nieruchomości 500 zł.
  •  30 zdjęć nieruchomości 600 zł. (zwykle dom)

W ramach usługi otrzymujesz gwarancję zadowolenia! Płacisz dopiero po zaakceptowaniu wykonanej fotografii nieruchomości. Czas realizacji ok.3 dni.

Fotografia Nieruchomości w Katowicach

Skontaktuj się z firmą i daj nam znać jakie są Twoje potrzeby!