Fotografia nieruchomości

 

Akurat tak się składa, że naszą drugą pasją, oprócz tematyki nieruchomości, jest właśnie fotografia. Wykonamy zatem profesjonalną sesję zdjęciową mieszkania, domu lub innej nieruchomości przeznaczonej na sprzedaż, lub wynajem. Już teraz możesz zapomnieć o zdjęciach wykonanych amatorskim aparatem czy zwykłym telefonem komórkowym. Każdą naszą usługę, na wszystkich etapach związanych z pośrednictwem, traktujemy bardzo poważnie. Fotografia nieruchomości również odgrywa tutaj bardzo istotną rolę. Jeżeli zależy Ci na szybkiej sprzedaży i dobrej cenie, nie pozwól, aby Twoja nieruchomość była pokazana w złym świetle! Twoje zdjęcia będą wyróżniać się i pokażą atrakcyjność Twojej nieruchomości. Fotografie będą równe w pionie i poziomie. Nie będą niedoświetlone lub prześwietlone. Zamiast mocnego światła wydobywającego się z okna, odwracającego uwagę od zalet nieruchomości, zobaczysz to, co istotne, ważne i atrakcyjne. Nie będziesz musiał się martwić, że Twoje mieszkanie lub dom, wygląda na fotografiach inaczej niż w rzeczywistości – jest małe, ciasne, brzydkie. Bez względu na to, czy sprzedajesz mieszkanie w starym budownictwie, do remontu, czy w nowoczesnym, eleganckim apartamencie, to każde zdjęcie jest wykonywane w sposób profesjonalny, sprzętem wysokiej jakości. Naszym celem jest wydobycie mocnych stron fotografowanej nieruchomości, które mogą być kuszącym atutem przyszłego nabywcy. Bez względu na rodzaj zawartej umowy o pośrednictwo, agencja Domatros zawsze wykona fotografie najwyższej jakości. Nasz czas poświęcamy Tobie, dlatego nie wykonujemy zdjęć w pośpiechu, ale przeznaczamy na to maksymalną ilość czasu ,żeby osiągnąć najwyższą jakość. 

Fotografia nieruchomości jest wykonywana jako odrębny element prezentacji. Nie jest wykonywana ze spacerów 3D. Na Państwa życzenie wykonamy również spacer 3D albo film prezentujący nieruchomość. Trzy prezentacje jako 3 odrębne elementy. Takie działania wymagają więcej czasu i większego zaangażowania, ale można wydobyć więcej zalet nieruchomości.  

Jeżeli zatem przywiązujesz uwagę do najmniejszych szczegółów i wysokiej jakości tego etapu pracy pośrednika nieruchomości, to skontaktuj  się z nami! Umów się na spotkanie i skorzystaj z usług naszego biura nieruchomości w Katowicach.

Biuro Nieruchomości Domatros to profesjonalna i naturalna fotografia nieruchomości !

Pomożemy w wyborze idealnego lokum

Skontaktuj się z firmą i daj nam znać jakie są Twoje potrzeby!