Oferta

DOMATROS

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą

POŚREDNICTWO W SPRZEDAŻY NIERUCHOMOŚCI

W biurze DOMATROS szybko i sprawnie przeprowadzimy cały proces sprzedaży, od przygotowania profesjonalnej oferty, przez negocjacje aż po przekazanie nieruchomości nowemu właścicielowi.
W ciągu doby biuro zajmie się promocją oferty i przygotowania jej do sprzedaży.
Usługi naszego biura nieruchomości dostępne są nie tylko w tygodniu, ale i w weekendy. Wystarczy tylko zadzwonić i umówić się na spotkanie.
Biuro posiada OC pośrednika w obrocie nieruchomościami z sumą ubezpieczenia 200 000 euro.
Oferujemy atrakcyjne ceny w pośrednictwie sprzedaży nieruchomości. 

WYNAJEM I NAJEM NIERUCHOMOŚCI

Ekspert biura DOMATROS przeprowadzi Cię przez cały proces wynajmu lub najmu nieruchomości.
Zajmie się kompletną promocją oferty , żebyś więcej czasu miał dla siebie. Nasz doradca zadba o bezpieczeństwo realizacji umowy, wybierając sprawdzonych i uczciwych wynajmujących /najemców.

ZAKUP NIERUCHOMOŚCI
Jeśli planujesz zakup domu, mieszkania lub innej nieruchomości zaufaj naszym umiejętnościom. Zakup nieruchomości to ważna decyzja i inwestycja.Twoje potrzeby zostaną poddane rzetelnej analizie. Dobierzemy najlepszą ofertę.
PROFESJONALNE FOTOGRAFIE NIERUCHOMOSCI
Jeżli zależy Ci na dobrej jakości zdjęciach nieruchomości , biuro DOMATROS wszystkim się zajmie i spełni Twoje oczekiwania. Wykorzystujemy profesjonalny sprzęt ,dzieki czemu szybciej i korzystniej sprzedasz swoją nieruchomość. Podpowiemy też, jak przygotować mieszkanie , aby pozytywnie odmienić wnętrze i bardziej zainteresować potencjalnych, nowych właścicieli.
FINANSOWANIE NIERUCHOMOŚCI

Jeżeli chcesz swoje mieszkanie, dom lub inną nieruchomość zakupić na kredyt, a nie lubisz takich formalności lub po prostu nie masz na to czasu, to zrobimy to za Ciebie.
Dopasujemy najlepszą ofertę do Twoich potrzeb. Współpracujemy z najlepszymi doradcami kredytowymi.

Pomożemy w wyborze idealnego lokum

Skontaktuj się z firmą i daj nam znać jakie są Twoje potrzeby!